האולפנים המיוחדים
שירותי צילום

צילומי הריוןמזל טוב!! את בהריון!! נרגשת? חוששת? מאושרת עד הגג? גם אנחנו!
רגע לפני הפכתך לאמא, אנחנו מזמינים אותך אלינו לסטודיו המאובזר והמצויד ליצירת מזכרת מדהימה ומרגשת עבורך, עבור התינוק שבדרך ועבור כל המשפחה. צילומי הריון הם מתנה מדהימה לך ולכול המשפחה.

אצלנו בסטודיו תמצאי צוות אשר מתמחה בצילומי הריון וסטודיו אשר ישמח להעניק לך את מלא תשומת הלב המגיעה לך. בשקט, באינטימיות וברגישות אנו נפיק עבורך ובןת הזוג סט לצילומי הריון נעים ומרגיע. אנו יודעים שלעיתים שהסיטואציה של צילום ועוד צילומי הריון יכולה להיות קצת לא נעימה ומאיימת, אנחנו כאן על מנת להבטיח שגם החוויה וגם התוצאה מצילומי ההיריון שלך תהיינה נעימות, תומכות ומשלמות עבורך. הסטודיו שלנו מצויד במיטב ציוד הצילום עבור צילומי הריון, ואנו מחזיקים מלאי גדול ומגוון של אביזרים שונים אשר איתם ניתן להצטלם. המטרה היחידה שלנו היא שאת תצאי מרוצה, מעצמך ומהתמונות של צילומי ההריון שלך.
אנחנו כאן לגרום לך לראות עד כמה את וההריון שלך יפים.

צילומי הריון בהתאמה אישית

כל אישה וכל הריון הוא שונה, ולכן גם כל מפגש של צילומי הריון הוא שונה מקודמו. אנו יודעים, מבינים ואנו גם נערכים בהתאם הן ברמת הציוד והן ברמת האביזרים בסט. תקופת ההריון היא תקופה מרגשת ולעיתים אף מורכבת. החששות, הבדיקות, והרצון כבר להכיר את הבן או הבת ולפגוש בהם פנים אל מול פנים ממלאים את הזמן בתהיות . אנו מזמינים אותך לבוא אלינו לסטודיו עבור צילומי הריון ולאפשר לעצמך לחגוג את הנס הגדול ביותר שלך בשקט, בשלווה ובאווירה נעימה עם צוות מיומן ומנוסה אשר אוהב את מה שהוא עושה פריים אחרי פריים.


עם ניסיון של למעלה מ 20 שנה בצילום ובצילום סטודיו והריון בפרט, אנו עושים וממשיכים לעשות כל שביכולתנו לספק לך את החוויה המדהימה ביותר. הרבה מחשבה וזמן הוקדשו בהקמת הסט של צילומי ההריון שלנו, ואנו פועלים בכל עת על מנת להטיב את השירות והמוצר אותו אנו מספקים. לאחר הצילומים אנו מספקים את התמונות על גבי CD באיכות גבוהה, תמונות אלו ניתן להדפיס וליצור לך מזכרת מרגשת מתקופה מרגשת, במידה ותחפצי לייצר אלבום הריון, אנו נשמח לסייע לך. משלב בחירת התמונות לאלבום ועד לשלב ההדפסה עצמה, הצוות המקצועי והמנוסה שלנו ילווה אותך ויענה על כל שאלה שעלולה להתעורר.

 

לפרטים נוספים על:
צלם סטילס
צלם וידאו

© 2019 כל הזכויות שמורות לאולפנים המיוחדים - צילום אירועים
BEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY