האולפנים המיוחדים
טיפים

צילומים

צילומים ביום האירוע בהכנות לחתונה 

צלם לחתונה וצלם לאירוע הינו הדבר החשוב ביותר הרי זו המזכרת שיש לכולנו מכל אירוע שערכנו.
כאשר מדברים על צילום אירועים  אנו מתכוונים לצלם סטילס ,ווידאו ורחף שהם המרכיבים של כל צילום אירועים.
כל מי שעוסק עם קהל חייב להיות סובלני וקשוב ללקוחותיו, אך בצילום אירועים הדבר חשוב עוד יותר, כי צילום האירוע זו מזכרת חשובה ביותר מהאירוע ונוסיף לזה את הריגושים והלחצים שיש לפני האירוע. אצלנו באולפנים המיוחדים צילום אירועים אינו תחביב אלה אהבה אמיתית למקצוע ואנו מייחסים לצילום אירועים חשיבות עליונה ואנו מרוצים כאשר לקוחותינו  מרוצים מהתוצאה של צילום האירועים  שלהם. אנחנו באולפנים המיוחדים מבשרים ללקוחותינו את כל החידושים הטכנולוגים הקיימים בצילום אירועים. צילום אירועים איכותי מורכב מניסיון איכות הבנת צורכי הלקוח ותפיסת הרגע הנכון והנצחתו עבור הלקוח בצורה הטובה ביותר. במהלך האירוע צוותי הצילום שלנו סורקים את האירוע על מנת לאתר את הרגעים הקסומים


האלו החיוך המחווה הקטנה ולהנציח אותם. כל צילום אירועים מתחיל מצלם הסטילס המלווה אותכם הזוג ומתעד לכם את האירוע , צלם הסטילס מצלם תמונות המנסות להעביר את האווירה עוד מלפני האירוע ובמהלך כל צילום האירועים.
צלם סטילס טוב ידע לצלם נכון ולהנציח את הרגעים המרגשים בזמן צילום האירועים ולהעביר את התחושה בעת האירועים. כמו שחשוב צלם הסטילס הנכון חשוב לבחור גם את צלם הווידאו שיצלם את האירוע שלכם, אנחנו באולפנים המיוחדים דואגים שצלמי הווידאו שלנו יהיו בעלי ניסיון רב בצילום אירועים במיוחד כי צילום אירועים אינו צילום רגיל והם חייבים להיות בעלי ניסיון וידע מקצועי נרחב ולדעתינו גדולתו של צלם ווידאו הוא יכולתו להנציח את הרגע הנכון כי בזמן צילום חתונה  אין מקום להשתהות ואין מקום לטעויות.צלמי הווידאו של האולפנים המיוחדים בעלי אהבה אמיתית לצילום אך חשוב מכך יש להם אהבה גדולה לצילום אירועים.
בנוסף לצלמי הווידאו שעוסקים בצילום אירועים קיימים גם צלמי הרחף שמעניקים אפשרות לזווית צילום נוספת בעת צילום אירועים מצלמת הרחף מצלמת את האירוע "ממעוף הציפור" וכך בעת צילום האירועים ניתן להעביר לצופה את האווירה שהיתה באירוע. הכל טוב ויפה אך על מנת לקבל את המוצר המוגמר שזה הסרט של החתונה ישנם העורכים  המנוסים והמקצועים של האולפנים המיוחדים שמקבלים את כל החומר של צילום האירועים עורכים אותו ולוכדים את כל הרגעים  הקסומים והמרגשים שהיו בעת צילום האירועים. ללא עריכה נכונה טובה ומקצועית לא תוכלו להינות מסרט האירוע שלכם ומכך נפגע כל צילום האירוע לכן אנחנו באולפנים המיוחדים דואגים שהעורכים יהיו מנוסים ייצרתים והכי חשוב קשובים לרצונות הלקוח. הדבר העיקרי והחשוב ביותר לנו באולפנים המיוחדים זה שצילום החתונה   שלכם יאפשר לכם להיזכר ולהחסיר פעימה  כאשר אתם צופים בצילום האירועים שלכם אנו שמים דגש  על  החשיבות בתיעוד האירועים שלכם בצורה הטובה ביותר והדבר אפשרי בזכות הניסיון הרב שיש לאולפנים המיוחדים בצילום אירועים , הדרישות הגבוהות אותן אנו דורשים מכלל צלמי האירועים שלנו ובעיקר אהבה למקצוע של צילום אירועים בסה"כ אתם עובדים  קשה מאוד  לחתונה שלכם  כמה חודשים  לפני   בוחרים גן אולם  תקליטן  צלם עיצוב  בר משקאות  שמלה חליפה ועוד כל זה בשביל 6-7 שעות  לחתונה  למעשה אתם   לא מרגישים  את   החתונה בגלל ההתרגשות  הגדולה  זה עובר לכם  כל כל מהיר מבלי להבין מה היה מי היה  ולכן חשוב שאתם בוחרים צלם לחתונה שלכם  חשוב  שתקפדו  שזה  המקצוע   העקרי שלו   והוא עוסק בזה על הדרך  או אזה חבר או בן משפחה    שלא נעים לכם ממנו.


חשוב שתבחרו  צוות צילום  מיומן  ומקצועי לחתונה שלכם  מקום כזה שיש  למי לפנות  מהתחלה ועד  הסוף  עד לקבלת המוצרים  שלכם מקום  שיש לו שירות לקוחות   ולא  אחד  שאתם  צריכים  אתו  ואז הוא לא  זמין  בטלפון.
אחרי הכל את החתונה שלכם אתם  תראו  בבית כאשר תשבו יחד עם המשפחה  ותצפו  באלבומים  ובסרטים  שלכם
רק שם תוכלו  באמת לראות איך הייתה החתונה שלכם  ומי היה ומה היה.
גם  כאשר הילדים  שלכם  ירצו  לצפות  בסרט  וידאו של החתוה הם  יכלו  להרגיש ולהתרגיש   בדיוק  כמו שאתם הרגשתם  לחוות את החתונה כאלו הם שם. יום החתונה הוא  יום  מספיק  מלחיץ  ומרגיש  ולכן חשוב   שהצלם  שבחרת  לחתונה  שלך  יהיה אחד כזה עם  סבלנות  אכפתי וזורם. היום  של הצילומים  מהסלון  כלות  בשלב האיפור הצלם    מגיע  לסלון  לצלם  אותך בהתארגנות  לאחר מכן  יוצאים  יחד עם החתן  לצילומים בחוץ  ואז  לאולפנים  לסטודיו  הענק  והמיוחד של האולפנים המיוחדים  שם  מכינים  גם מצגת להקרנה על המסכים  שלכם באולם בנתיים שאר הצוות צילום  מצלם את ההכנות  באולם  


את המשפחות  הקרובות  ואז אתם מגיעים  ומצתלמים יחד עם המשפחות להצלתלם בהתחלה  יש לזה יתרון  כי אז לא מפספסים אף אחד וגם כולם  נראים יפה. באולם חושב שהצלם של החתונה  יהיה תמיד בקשר עיין  ואם אתם רוצים  לעבור בן השולחנות  להצתלם יחד עם האורחים שהגיעו לחתונה אז חשוב לעדכן את הצלם.
את התמונות  שאתם  בוחרים  לחתונה לאחר  קבלת דיסק מומלץ  לבחור מהיר   כך  תוכלו לקבל  מהיר  יותר את האלבומים.
ללא ספק שאירוע החתונה הינו היום  המאושר של כל זוג באשר הוא זה יום  מלא שמחה  והתרגשות  שמתחילה עוד לפני יום החתונה. את היום הזה צריך לצלם  בצורה  הכי מקצועית  שרק אפשר. את ההכנות כבר בסלון כלות   שהצלם מתעד את כל השלבים מרגע האיפור את המפגש המאוד מרגש   בסלון  כלות  שזה אגב  החלק  היפה ביותר. את הצלומי חוץ  צריך  להשקיע  כמה שרק אפשר כדי להביא חומר טוב ואיכותי למעצבת. ואחר כך   צילומים באולפנים המיוחדים  באולפן  המדהים יצלמו אתכם 2 צלמים  מקצועיים  באותו יום של החתונה שלכם וסיום נכין  דסיק  עם מבחר תמונות  של צילומים  מתוך 


האולפנים  כדי להקרין  לכם בחתונה  על המסכים שלכם  באולם ואז הגעה לאירוע  שם הצלמים יפגשו אתכם   ויתחלו  צילומים  עם המשפחות  שאגב מאוד מומלץ   להגיע מוקדם  לצילומים  עם המשפחות זה מוריד הרבה לחץ  במהלך  החתונה. ומיד אחרי חתימה על הכתובה  שם יצלמו אתכם  רגע לפני החופה. בחופה כל צוות הצלמים מתחילים  את הצילום  ומתעדים  את כל הרגעים  המרגשים  והיפים בחתונה. ומיד אחרי   מתחילים   את  מסיבת הריקודים.
במהלך האירוע בריקודים  צוות צלמים   מתפזרים על כל רחבת הריקודים  כד לתפוס כמה שיותר  זויות צילום  ולהביא כמה שיותר חומר  איכותי לעריכה  הסרט  של האירוע  ולעיצוב האלבומים של החתונה. צוות הצלמים  כמובן  מצלם אתכם עד אחרון האורחים  עד שבעצם  האירוע מסתיים. צלמי הוידאו מסיימים כאשר התקליטן סיים את האירוע וצלם הסטילס של החתונה מסיים כאשר אחרון  האורחים הצלתלם והחתן כלה אשרו שהם מרוצים  ואינם  צריכים  עוד תמונות .

כדי שנוכל  לצלם לכם את האירוע  המושקע  של יום   החתונה

שלכם  שלחו  אלנו מיל או חייגו כעת  ומיד נשמח  לעזור ...

קרא עוד על
צילום אירועים
צלמי חתונה בראשון לציון

© 2019 כל הזכויות שמורות לאולפנים המיוחדים - צילום אירועים
BEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY