האולפנים המיוחדים
שירותי צילום

צילום חתונות מקצועי

הנה הגיע הרגע המאושר שבו החלטתם אתה ואת להנציח את אהבתם הגדולה ולמסד את קשריכם.
אתה ואת - זוג אוהבים יקרים, מתרגשים לבשר לחברים, למשפחה על חתונה הקרבה ובאה.
ההורים הנרגשים משני הצדדים מתחילים במסע פרסום בשיא האנרגיה הם יספרו לשכנים ,לחברים ולבני משפחה ויכינו
נפשית את הסביבה לחתונה המתממשת וקרבה. מפה מתחילות הריצות, ההכנות ,ההמלצות השונות ,והרי היום המיוחד חייב
להיות הכי הכי מושלם .
כידוע בשיא האהבה תחשבו תמיד שחתונה היא פעם בחיים.

 
השאלה ששואל כל זוג העומד להינשא ,מי הצלמים שיוכלו לתעד את הרגע המאושר?
את רגע שבירת הכוס, את רגע החופה, הריקודים והשמחה. את הרגע שבו אתם נקראים "חתן כלה".
ובונים בית חדש בישראל. הדמות החשובה שתלווה אתכם ביום המאושר הוא כמובן צוות הצלמים.
בהתלהבות רבה לוקחים המלצות מחברים, מאתרים שונים. יש המחליטים במהירות ,יש מהססים ומרוב התרגשות מאבדים את הכיוון. ולכן צלם בעל שם, בעל ניסיון מקצועי, יבצע עבודתו במסירות רבה. יתעד אתכם ברגעים היפים המרגשים והמיוחדים., בנופים מלהיבים לבחירתכם כמובן. וגם באולפני הצילום המיוחדים והמאוחדים תוכלו לחוש את הויזואליות של הנופים היפים ברקעי התמונות והתאורה ברקע שיתנו וימחישו את הטבע את התשוקה את עולם הצילום המיוחד שיש לו חשיבות רבה מאוד
צילום חתונות מקצועי - זה תחום שהצלם צריך לדעת להנציח רגעים חשובים, בצורה הכי מקצועית וטובה למרות ודווקא בגלל שחתונה נמשכת רק כמה שעות, חשוב למצוא את צוות הצלמים שמטרתם להנציח את הרגעים שהצילום יישאר לאורך זמן. בבוא היום תוכלו להראות את הרגעים היפים לבני המשפחה, לחברים וכמובן לדור הבא.
תכונותיו של הצלם הן לא רק מקצועיות, מיומנות הצילום,  תוצאות הצילום הטובות אלא גם מאמציו של המודל הן בזכות התאורה הטובה שממחישה את המצב.
אנו חיים בעידן האינטרנט, שבו יש הרבה אתרים של צלמים, זה מאוד מטעה ומבלבל את הזוג הצעיר להחליט בין מגוון
הצלמים באולפנים השונים. לכן אני באופן אישי - ממליצה בחום, באהבה ובכנות רבה להכיר אותנו מקרוב. כמו רבים מוכרים ומפורסמים ששמחו לחגוג את האירועים שלהם אצלנו.


צלמי חתונה

המון נאמר ונכתב על הפקת החתונה, על חשיבות הקייטרינג ועל השמלה, איך לתכנן אירוע שקולע גם לטעם הדודה וגם לחברה הכי טובה מהצבא. יש המון מקורות ידע שילמדו אתכם איך להפיק אירוע נכון ותחת תקציב.... אבל מה באמת נשאר לאחר כל זה? הזיכרונות היפים הסרט והצילומים.

צלמי חתונה צריכים להבין אתכם ולתקשר אתכם.  צלמי החתונה שלכם,  צריכים להבין את הקהל ואת הדינאמיקה הייחודית לו. צלמי החתונה שלכם צריכים בסופו של דבר לתת לכם מזכרת לשנים רבות.

יום החתונה שלכם, הוא יום מלחיץ ומרגש גם יחד,  הלו"ז הצפוף והרצון שהכל יהיה מדויק עד הפרט האחרון. ביום כזה אתם רוצים צלמי חתונה  איכותיים, מנוסים שידעו מתי להתערב ולביים ומתי לסגת לאחור. אם בחרתם את הספקים נכונים עבורכם ליום הזה, יום החתונה שלכם יהיה מושלם... מהרגע שבו תתעוררו ועד לרגע שבוא תקרסו מעייפות בסוף היום המרגש הזה.

איכות הצילומים היא תוצר עדין של רגישות ומקצועיות, ניסיון רב שנים וידע טכני. אצלנו תמצאו צוותי  צילום אירועים חתונות איכותיים, מנוסים ושירותיים, שאוחזים ומתפעלים בביטחון ציוד צילום איכותי, מורכב ומהשורה הראשונה על מנת לספק לכם את הזיכרונות הייחודיים לכם מהיום המאושר שלכם.

שירותי צילום איכותיים

כל זוג הוא שונה, ולכל זוג יש את הדינאמיקה הייחודית לו,  צוותי צילום החתונות שלנו יודעים ומבינים זאת ולכן הם יעשו כל שביכולתם הן מהבחינה האישית והן מהבחינה מקצועית על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ולצלם עבורכם את האירוע הייחודי שלכם.
שירות איכותי ילווה אתכם גם לאחר צילום החתונה, אך תוך תהליך בחירת התמונות והרכבת האלבום. כמי שהיו שם אתכם ברגעים הכי מרגשים שלכם, כמי שמכירים אתכם וחוו אתכם את החוויה המרגשת של ברית הנישואין, צלמי חתונה יסייעו לכם גם בתהליך זה, ויעזרו לכם להרכיב את אלבום החתונה הייחודי לכם עם הדגשים שחשובים לכם.

לאחר האירוע מתחילה העבודה האמיתית. למיין ולעבור על כל התמונות והחומרים אשר צולמו במהלך האירוע על מנת שתוכלו להרכיב את אלבום החתונה שלכם. אלבום אשר ילווה אתכם ואת המשפחה הצעירה והמורחבת שלכם עוד שנים רבות. תהליך הבחירה הוא אינו תהליך פשוט וקל. וצוות צלמי החתונה  שלנו ילווה אתכם גם במהלכו ויעזור לכם להרכיב את האלבום המושלם עבורכם עם תמהיל מדויק של תמונות אווירה, אורחים, שלכם הזוג וכו'.
את צילום החתונה יצלמו לכם הצלמים המיקצועיים, והמוכשרים עם הציוד הכי מתקדם. שנותנים יחס אישי לכל אחד ואחד. 

 

צילום חתונות

היום החשוב שלכם כזוג כבר בפתח ואתם כבר לקראת השלב הסופי בהתארגנות לחתונה אתם צריכים לבחור חברת צילום חתונות אמינה ואיכותית. אתם ודאי כבר יודעים ואם לא אז חשוב שתדעו שמעבר לאולם , לדיג'י, לשמלה ולאלכהול שהם דברים חשובים בהחלט אבל לא פחות חשוב זה הצלם.
שירותי צילום חתונות מספקים לכם את התמונות וצילומי הווידיאו תיעוד נצחי של הרגעים הקסומים, זהו השירות החשוב ביותר שיסופק לכם , בעזרתו תוכלו לצפות ולהיזכר בצורה המוחשית ביותר ביום המיוחד והקסום. בעת בחירת צלם לחתונה תסמכו
על התחושה הראשונית שלכם כאשר נכנסתם למקום כיצד קיבלו את פניכם האווירה ששוררת במקום והאם בזמן הפגישה היו קשובים אליכם והאם מנסים להבין אותכם ואת הסגנון אותו אתם רוצים כי לכל זוג יש את הסגנון שלו.

הגעתם לצלם לפגישה תבררו איתו עם הוא יכול לספק לכם את כל המוצרים במקום אחד כלומר אם יש באפשרותו לערוך את הסרט האלבומים הדיגיטלים ההגדלות והקנבסים האם כל הדברים הנ"ל מתבצעים תחת קורת גג אחת או שעליכם להתרוצץ בין מקומות שונים על מנת לקבל את התמונות והסרט העדיפות כמובן שתחסוך לכם היא שהכול מתבמע במקום אחד .
בזמן הפגישה תבקשו לראות בצורה מוחשית את הדברים אותם אתם אמורים לקבל אם זה האלבומים הקליפים של החתונה ושהכול יהיה לכם ברור ומובן לא להתבייש לשאול הרי זאת הפעם הראשונה שלכם ואתם צריכים להיות מרוצים מהתוצאה .

במהלך הפגישה עצמה תוכלו לעיין בתיק העבודות וכך תוכלו לראות האם הצלמים מקצועים מיומנים ויודעים כיצד לצלם כדי שאתם תראו במיטבכם לפי תיק העבודות תוכלו לראת האם הצלם יודע ל"תפוס" את הרגעים הנכונים.

חשוב לדעת על צילום חתונות / צילום אירועים

חשוב שתדעו בצילומי אירועים או צילום חתונות בפרט טכנולוגית הצילום כל הזמן מתקדמת תשאלו חברים ומכרים שהתחתנו לא מזמן ותגיעו מוכנים לפגישה עם הצלם ותשאלו אותו על ההבדלים בין צילום בפורמט HD לפורמט DV וכך תדעו מה מתאים לכם.
בזמן הפגישה עם הצלם תבררו האם יש לו סטודיו והאם אפשר להצטלם בו ביום החתונה . תמיד טוב שיש אופציה ב' במקרה של יום גשום או לחלופין יום חם מאוד שאינם מאפשרים צילומים בחוץ . חוץ מזה שהצילומים בחוץ מדהימים גם התמונות בסטודיו יוצאות מדהים בתנאי שי בו את התאורה הנכונה .

לא פחות חשוב לדעת שבמידה והחלטתם שבנוסף לצלם סטילס אתם מעונינים בצלם וידיאו תוודאו שאתם לוקחים אותם מאותו מקום כך התקשורת בניהם וצורת העבודה שלהם תהיה טובה יותר ואתם תצאו מורווחים .
בנוסף יש באפשרותכם לבחור בין צלם ווידיאו אחד או במקרה של שניהם אך יש לקחת בחשבון את האופציה של מצלמת רחף זוגות לפעמים מוותרים על מצלמת הרחף אך מה שהם לא יודעים שמצלמת הרחף מעניקה להם זווית צילום נוספת מה,
שמצלמת ווידיאו רגילה לא תוכל לקלוט וזה צילום של האירוע מלמעלה שמעניק עוד נפח לצורת הצילום .
בכל מקרה בעת סגירת צלם חתונה חשוב לשאול שאלות וחשוב שתדעו מה אתם מקבלים וכך הזיכרונות שלכם יתועדו בצורה הטובה ביותר, אם בחרתם חברת צילום חתונות רצינית, תוכלו להיות רגועים שקיבלתם את התוצאה הטובה ביותר.צילום חתונות אינו מתחיל מהערב של החתונה הוא מתחיל מהרגע הראשון שבו הצלם פוגש את הכלה בסלון כלות ביום החתונה ואז מתחילים הצילומים על הצילומים להיות מדויקים על מנת שיוכלו לתעד את כל הרגעים הנכונים ושאתם הזוג בסוף החתונה תוכלו בעזרת התמונות להרגיש שוב את תחושת ההתרגשות שהיתה לכם ביום המיוחד הזה . במהלך כל האירוע צוותי הצילום שלנו סוקרים את האירוע ואת האורחים על מנת לאתר את הרגעים הקסומים האלו בזמן שהם מתרחשים ולהנציח אותם ואת קסמם.אנחנו מאמינים כי כל הנחלים מתנקזים אל הים, וכך גם באירועים. ההכנות הקדחתניות, הסידורים הקטנים והגדולים, ההוצאות הכספיות וההתרגשות הגדולה, בסופו של יום ושל אירוע יישארו ממנו הזיכרונות והצילומים.

כאשר אתם באים לבחור סטודיו ליום חתונות צילום, לצלם את האירוע שלכם כדאי לבדוק ולהקפיד על הניסיון, המוניטין של הסטודיו וגם על רמת השירות והאכפתיות של  צלמי אירועים בו. אנו מכבדים כל בקשה ובחירה של בעלי האירוע, ונעשה כל שביכולתנו על מנת לתת לבעלי האירוע מענה כולל לכל צורכיהם בתחום. אנו ערוכים מבחינת ציוד וניסיון מעשי למלא כל בקשה גדולה או קטנה שלכם, ואנו תמיד שמחים להגיד "כן". כל לקוח ואירוע הם בעלי אופי שונה וצרכים אחרים. אנו מבינים זאת ומכבדים זאת. אנו פועלים לכל אורך האירוע על מנת למצוא את הייחודיות והאופי של האירוע והקהל ולהנציח אותם באופן הטוב והמחמיא ביותר. צילום אירועים הוא אינו רק צילום האורחים, המקום והאווירה, אלא גם לסייע בידי בעלי האירוע לייצר לעצמם את הזיכרונות שהם רוצים מן האירוע.

אנו מאמינים כי הקשבה ללקוח והבנה של צרכיו מאפשרת לנו, כחברת צילום אירועים לתת שירות ומענה טוב יותר.  דרך הדיאלוג אשר מפתח בין הלקוח לבינינו אנו מבינים טוב יותר את אופי האירוע וייחודו ויכולים לאתר ולהנציח את הרגעים היפים והמרגשים באירוע עצמו.
 

להכיר את "האולפנים המיוחדים" שלנו אתם מוזמנים להגיע למשרדינו כלומר לאולפנינו המהודר ביופיו, עשיר בדוגמאות רבות של אלבומים, צילומים מכל הגדלים והגוונים. עולם ומלואו. בעל המקום יניב היקר יקבל אתכם בסבר פנים יפות, בנוחות, בסבלנות רבה, יכיר לכם את ההצעות והאפשרויות הרבות.

יניב, מנהל האולפנים המיוחדים ישמח לספר לכם אודות הצלמים המוכשרים, המיומנים והמכשור המפותח והמשוכלל. אז חבל על הזמן וההתרוצצות במקומות השונים.
אנו מחכים לכם ונשמח לתעד את הרגע המאושר בחייכם. 

לחץ כאן למידע נוסף על
צילום אירועים
צילום בת מצווה

© 2019 כל הזכויות שמורות לאולפנים המיוחדים - צילום אירועים
BEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY