- צילום חתונה -

צילום חתונות

כאשר באים לבחור חברת צילום חתונה לאירוע שלכם צריך לקחת בחשבון מספר גורמים עיקריים: ניסיון, איכות הציוד ויחסי אנוש ושירות לקוחות. אנו עושים הכול על מנת להבטיח כי תצאו מרוצים ממהלך צילום החתונה שלכם ומהתוצרים הסופיים. עומד לרשותנו ניסיון של למעלה מ 20 שנה בצילום, ובצילום חתונות בפרט, הציוד איתו אנו עובדים מיועד לצילום ארועים, וברשותנו גם ציוד פחות סטנדרטי כגון מצלמות רחף על מנת לצלם את החתונה שלכם מכל הזוויות ולאפשר לכם לחוות את הרגעים המאושרים שלכם שוב ושוב.

במהלך 25 שנות קיומנו כסטודיו לצילום אירועים וחתונות התמודדנו בהצלחה עם מצבים ותנאי שטח לא שגרתיים. צוות הצלמים שלנו מורכב מצלמים מוכשרים, מנוסים וייצרתים אשר יעשו כל שביכולתם על מנת לספק לכם תמונות איכותיות וייחודיות לכם.  צוות הצילום של האולפנים המיוחדים בעלי הבחנה חדה וזריזות דברים שחשובים מאוד בצילום חתונות על מנת שיקלטו ויתעדו את כל רגעי הקסם שיש במהלך צילום החתונה שלכם כל חיוך כל מבט וכל מחווה קטנה ככל שתהיה כל דבר שמתרחש בחתונה ושכל הרגעים האלה יעלו זיכרונות מהחתונה שלכם .שירות לקוחות ויחס אישי הן לא מילים ריקות מתוכן אצלנו.שירות הלקוחות שלנו מלווה אותכם הזוג לאורך כל הדרך כדי שאתם הלקוחות תקבלו את הטוב ביותר . אנו מייצרים לקוחות מרוצים ולא רק צילומי חתונה איכותיים וייחודיים. אנו מאמינים כי עלינו לתת את השירות הטוב ביותר לכל לקוח ובכל זמן ולספק לו חוויה מושלמת לאורך כל הדרך, מיום החתונה ועד לקבלת החומרים המוגמרים. 

היום עם התפתחות הטכנולוגיה ניתן לחשוב כי כל אחד עם מצלמה באיכות סבירה ומעלה יכול להיות צלם חתונות. אנו יודעים שאין זה כך. איכות התמונות אינו תלוי רק באיכות הציוד. איכות התמונות מורכבת גם מידע מקצועי וניסיון שטח ומיכולתו של הצלם להתמודד עם לוקיישנים לא שגרתיים ולהיות ערוך לכל מקרה. צילום חתונה מתאים לאירוע יכול להיות מתאים באמת
 רק אם אתם תעשו בחירה שתהיו שלמים איתה, כך שהתוצאה תלויה בכם, צילום חתונה זול ומצוי מול צילום חתונה איכותי
וייחודי.

האולפנים המיוחדים חושבים על הכל צילום החתונה היום החשוב והיקר לכם. הצלמים מצלמים אותכם תמיד בגובה העיניים,
ומוציאים לכם  את הרקעים הכי יפים מיוחדים וקסומים, גם אם זה נראה לכם המקום הכי לא מתאים להצטלם בו. ותמונות בשחור ולבן זה תמיד אין הצלמים חושבים על הכל. ואפילו גם להצטלם בצד זה גם נחמד. 

צלם ארועים ביום חתונתכם זה החלק הכי חשוב והכי מרכזי כל רגע חשוב וצריך לתפוס את כל הרגעים היפים והמיוחדים צלם הארוע בחתונה של צוות האולפנים המיוחדים,  עם המון ניסיון ומיקצועיות שיודעים לצלם בטיבעיות וגם לעשות קצת פוזות מיוחדות למצלמות. אין ספק שבחרתם בכי טוב בישבילכם.

צלם חתונה

מכירים את אלבומי החתונה שבהם כל התמונות נראות אותו הדבר? או כאילו ראיתם את התמונות האלו בעבר כבר כמה פעמים? אצל אנשים שונים?
אצלנו לא תראו את זה! תפקידו של צלם חתונה שלכם הוא להנציח אתכם ואת האירוע שלכם ביום הכי חשוב שלכם. ואתם והאירוע שלכם לא דומים לשום זוג שצילמנו בעבר. אנו עובדים רק עם צלם חתונה חד, רגישים ושירותיים על מנת לספק לכם את החוויה המושלמת ואת הזיכרונות המושלמים מהיום שלכם. כי זה מה שזה. היום שלכם!. אתם יודעים הכי טוב מה נכון לכם ומה אתם רוצים וצלמי החתונה שלנו מבינים זאת וזורמים אתכם לכל אורך הדרך. הם יוכלו לייעץ ולתת מניסיונם אך בסופו של יום אתם הם מחליטים והקובעים כי אתם יודעים הכי טוב מה נכון לכם!!

חלק גדול מאיכות הצילומים נובע מהחיבור שיש לכם עם צלם החתונה שלכם. כאשר צלם חתונה הוא: שירותי, אדיב, אמין, דייקן, רגיש, ספונטני ומקצוען אמיתי החיבור הרבה היותר איכותי ואינטואיטיבי. החיבור הזה בין הזוג לבין הצלם הוא משהו שלא ניתן להגדיר אך אם הוא שם ואמיתי אז ניתן לראות את זה כבר מהפריים הראשון. לשם כך אנו בוחרים רק את צלמי החתונה שעונים על כל הדרישות האלו, לא בערך, לפעמים או עבור חלק מהזוגות אלא כל הזמן, בכל מצב ועבור כולם.

חתונות בהתאמה אישית

ישנן חתונות גדולות יותר, וישנן חתונות אינטמיות יותר, חתונות מאופקות וחתונות מפוארות, לכל חתונה ולכל זוג יש את הסגנון והדינאמיקה שלהם, על צוות צילום החתונה להבין זאת ולהתאים עצמם אליכם ולא להפך. בזכות ניסיון עשיר, ידע מקצועי וציוד איכותי ומתקדם אנו יכולים לתת את המענה המושלם עבור החתונה המיוחדת שלכם. אלבום חתונה מרגש המשקף את האירוע עצמו ומנציח את האורחים והמשפחה הוא נכס לשנים ארוכות. תמהיל מדויק של שירותיות, ידע, ניסיון וציוד הוא זה שמאפשר לנו לתת לכם את אלבום החתונה המושלם והייחודי לכם זוג אחרי זוג, אירוע אחרי אירוע.

כל זוג והבקשות המיוחדות שלו. אנו מאמינים כי ביום החשוב הזה שלכם אין בקשה שהיא מוגזמת או מיותרת. חתונה היא אירוע מרגש אשר מתכוננים אליו חודשים ארוכים ולכן יש לתת את המשקל הראוי גם לצילום החתונה. צלם חתונה והצוות המלווה אותו ימלא ברצון ושמחה רבה אחר כל בקשה קטנה או גדולה שלכם. האירוע עצמו נמשך מספר שעות אך הצילומים נשארים לעד. חשוב לנו לתת לכם את המזכרת המושלמת מהיום הגדול והמרגש הזה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ההודעה שלך

צלמי האולפנים המיוחדים –  בעלי הידע הטכני והמקצועי הנרחב ביותר ובעלי העין החדה ביותר. צילום אירועים איכותי דורש זריזות וחדות עין, לתפוס את הרגע הנכון ולהנציח אותו עבור הלקוח בצורה הטובה ביותר. בתור צלמי אירועים מנוסים אנו יודעים ומעריכים את "הרגע", את המחווה הקטנה והכמעט בלתי מורגשת, את החיוך, ואת הקסם של "הרגע" שלא יחזור.