האולפנים המיוחדים
לקוחות ממליצים

מורן וצחי

חזרה ללקוחות ממליצים
היי אנחנו מורן וצחי, התחתנו באולמי הרודיון ב- 19.8.10, כל מי שמתלבט איזה צלם לקחת ליום המיוחד בחייו אנחנו רוצים להמליץ לכם על האולפנים המיוחדים, אחד הדברים הכי חשובים ביום הזה הוא ההבנה וההרגשה הטובה שצריך לקבל מהסובבים אותך ואנו רוצים להגיד שהיה פשוט מדהים!!! אצלנו היה צלם בשם אביאור- תותח אמיתי בכל המובנים!!!! זרם איתנו עם כל השטויות, עשינו צחוקים, צילם מלא תמונות מהממות גם מתוכננות וגם ספונטניות! אין לנו מילים לתאר כמה הצוות היה מדהים החל מהסלון כלות ועד לסופו של האירוע הם כל הזמן היו בסביבתינו בלי שנצטרך לחפש אותם מה שקורה עם צלמים אחרים... אפילו האורחים אמרו לנו כמה שהצלמים נחמדים שזה מאוד חשוב.
תודה רבה על היחס וההיענות לכל בקשה שלנו, בקיצור אנחנו ממליצים בחום על האולפנים המיוחדים כי אין מקום שתקבלו בו את היחס המדהים ואת המקצועיות האין סופית! תודה רבה על תמונות מדהימות! סרט מ - ה - מ - ם הנצחתם את היום הזה בצורה הטובה ביותר! אין מרוצים מאיתנו, תמשיכו בעבודה המצויינת שאתם עושים!! וכמובן, ניפגש בשמחות!! כי אין צלם אחר שנבחר שילווה אותנו לאורך השנים!
 

אהבנו את הכל! מהתחלה ועד הסוף, קודם כל אהבנו את היחס החם שקיבלנו מכל הצוות, הסרט יצא פשוט מהמם, אין מילים(יש לציין שקיבלנו אותו שבוע וחצי אחרי החתונה!!) הנצחתם את היום הזה בצורה הטובה ביותר, השירות שלהם מקסים ומהיר, חודש וחצי אחרי החתונה קיבלנו את האלבומים שיצאו ברמה מושלמת, ראינו הרבה אלבומים של חברים אבל עם כל הכבוד זה לא מתקרב לאלבומים שאנחנו קיבלנו מהאולפנים המיוחדים, פשוט מקצועיות אין סופית! ממליצים בחום, אל תתפשרו כי זו המזכרת היחידה שנשארת מערב מדהים:)

לחץ כאן לחזרה לעמוד הבית

לקריאה נוספת על צילום חתונה

 

© 2019 כל הזכויות שמורות לאולפנים המיוחדים - צילום אירועים
BEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY