האולפנים המיוחדים
טיפים

סטודיו במושב בית עוזיאל

תמונות מתוך מבחר ענק של תמונות באלבום הדגיטלי של החתונה מדוע כדאי לבחור תמונות מהר?
החתונה כבר היתה האורחים נהנו ועכשיו אתם והמשפחה רוצים להיזכר....

את הדיסק של הבחירת תמונות מהחתונה - מהאולפנים כבר קיבלתם אך לבחור תמונות עוד לא ישבתם
את אומרת לבעלך בוא נבחר תמונות ובעלך עונה לא עכשיו יש משחק.
ואז בעלך אומר בואי נבחר תמונות ואת עונה לא עכשיו צריך לקלח את התינוק וכך החתונה עברה נכנסתם לשיגרת החיים ובחירת התמונות נשכחה מכם לא חבל לכם?? ולהורים אין אפילו תמונה מהיום המקסים והמרגש שעליו השקעתם מכל הלב.

לכן כאשר אתם מקבלים את דיסק בחירת התמונות קחו לכם רגע פנו לכם זמן משיגרת החיים שבו לכם בנחת זהו גם זמן איכות שלכם כזוג ועכשיו תבחרו את התמונות תעבירו אותם לאולפנים המיוחדים צילום אירועים כדי להפיק לכם את האלבום הדיגיטאלי  עם עם כל הרגעים של היום הקסום ולכם נשאר רק להסתכל ולהיזכר...

 לפני החתונה  

שאתם בדרך לחופה השתדלו לחייך  כמה שאפשר
למרות שזה רגע הכי מרגש, הלב דופק, הגוף כולו רועד, חשוב מאוד לחייך עד כמה שאפשר שלא תצאו עם  פנים מאיימות.

אפשר ורצוי לתרגל את הסטואציה לפני החתונה זה יכל מאוד לעזור. חשוב!!!  לא פחות לדאוג לישון טוב לילה שלפני. ומאוד חשוב לא לשכוח לאכול  במהלך ביום  למרות כל  הלחץ שקיים האוכל והשתיה יעזרו לכם לעבור את היום הזה הרבה יותר טוב והרבה יותר רגועים.

הרי מה שתראו למחרת זה את התמונות וסרטון הוידאו לאירועים. לכלה יש את הזמן לאכול בסלון כלות בזמן ההתארגנות תמיד יש את הזמן המתאים לשבת לאכול וגם קצת להירגע, לחתן יש את הזמן בדרך לקישוט הרכב  לשבת לאכול וגם להירגע לפני המפגש המרגש ביותר בסלון כלות  עם צלמי האולפנים המיוחדים כאשר הוא בא לקחת את
הכלה. ולא ולשכוח תמיד לחייך למצלמות כי את החתונה שלכם אתם תראו בוידאו ובאלבום התמונות.

 

חשוב מאוד בצילום חתונה

חשוב מאוד  כאשר את סוגרת עם הסלון כלות את צריכה לדעת מראש את שעת היציאה מהסלון ורצוי שהיה רשום בהזמנת העבודה את השעה  כדי שלא יהיה
עיכוב ביציאה, כי אז הדבר יכול לפגוע בזמן היקר והחשוב המיועד לצילום אירועים ובמיוחד בשעון חורף.

בקיץ אין צורך למהר לצאת מהסלון כלות אם תצאי מהסלון לפני השעה 15:00 חם מאוד, בחוץ האיפור כבר לא יהיה אותו הדבר ולך ולבעלך לעתיד.  ולצלם החתונה יהיה חם בזמן צילומי החוץ.

לכן כדאי בימי הקיץ החמים שיש בארצינו הקטנטונת לצאת מהסלון כלות אחרי השעה 15:00 שהחום מתחיל להירגע ומתחילה לנשוב רוח נעימה ואז להתחיל את היום של הצילומים לאירוע. מה גם שבקיץ אין בעיה של חופה מוקדמת כי מחשיך מאוחר ואין צורך למהר ויש מספיק
זמן לצלם בחוץ ולהגיע בזמן לחופה  שיהיה המון מזל טוב.


סוגי צילום מצלמת רחף ומצלמת כתף

צלומים מתוך מהלך הריקודים בחתונה, מה היתרונות של מצלמת רחף? המטרה של מצלמת רחף היא ליצור בסרט הוידאו אפקט שונה מהמצלמת כתף ע'י זוית הצילום הרחבה של הרחף והאופציה של צילום ממעוף הציפור -צילום מלמעלה שמעניק נופח לצילום האירוע.

מצלמת הרחף נותנת לנו לראות את כל רחבת הריקודים מזויות שונות המראה הוא מראה מלמעלה מה שמראה לנו את רחבת הריקודים בצורה מושלמת וכמה באמת רחבת הריקודים היתה מלאה בערב המיוחד שלנו,  מה שמצלמת כתף  לא יכולה להראות כאשר היא נמצאת בתוך רחבת הריקודים.

ואז  אנחנו אומרים לא רואים את השמח ואת האקשן שהיה לנו באירוע נכון שמצלמת האירוע מראה את זה אך ביכולתה בלי תזוזה רבה לעבור מרחבת הריקודים למקומת שונים באולם החתונה ולצלם גם את האנשים החשובים לכם שאינם רוקדים וכך אתם בתור זוג מקבלים תמונה מלאה של האירוע שלכם כאשר תראו את הצילומים של האירוע שלכם.

השילוב בן מצלמת ת הרחף לבן מצלמת הכתף הוא השילוב המושלם. לרחף אין קשר בן כמות המוזמנים כי מה שחשוב זה זוית הצילום והאפקט שהיא יוצרת בסרט הDVD .

 


כל לוק לבוק

תמונות מתוך צלומי חוץ לפני ההגעה לחתונה, צילומי חוץ מומלץ לבצע באזור היציאה מהסלון כלות כדי לא לשרוף את זמן הצילומים בפקקים ולא להכנס ללחץ סתם גם כך, זה יום שיש המון לחץ והתרגשות. כדאי להגיע לצילום רגועים ונינוחים  זה עושה את הצילומים הרבה יותר כיפים.

על מנת להפיג חלק מהלחץ לפני היום הגדול בררו עם חברים שהתחתנו כבר, ואהבתם את האלבום שלהם איפה הם הצטלמו בצילומי חוץ תסתובבו תראו את האתרים, תשאלו את הצלם על מה הוא ממליץ אבל הכי חשוב תראו איפה אתם תרצו להצטלם. וקחו הכל בחשבון חום, לחות, וצילומי שקיעה, כן או לא ואיזה מקום הכי מתאים לאופי שלכם ים חול חופש או אולי שווקים או יפו העתיקה עם כל הסימטות והמיסתורין או אולי יותר מתאים לכם הטבע הירוק יש אינספור אפשרויות אבל הכל תלוי בכם ובזמן שיש לכם.

על מנת שלא תהיו לחוצים לפני בחירת מקום לצילומי החוץ תכננו לכם בגדול את הזמנים וקח תגיעו לצילומים לא לחוצים ובמצב רוח טוב והצילומים יהיו לא לעול אלה כיף וחלק שאותו לא תשכחו.

מה בסטודיו?

מדוע חשוב להצטלם בסטודיו?
כמו שאתם יודעים לא בכל אולפני הצילום בראשון לציון קיים סטודיו ויש זוגות שחושבים שהדבר אינו חשוב או מוכנים לוותר על צילומי הסטודיו.

אז דעו לכם שאין זה צעד חכם נכון שבארצנו הנחמדת רוב השנה מזג האוויר נוח והחורף אינו תמיד גשום אך הבמידה, ויום חתונתכם הוא בחורף ודווקא ביום הזה הגשם לא מפסיק, או שלחילופין אתם מתחתנים בקיץ והחום והלחות הכי גבוהים שהיו אי פעם.

מה עושים אז?
ונגיד שמזג האוויר איתכם התמונות של החוץ חשובות ויפות אור היום, השקיעה , הרוח ......... גם אם מזג האוויר נוח  וגם אם מזג האוויר גשום או חם  בסטודיו, עם התאורה הנכונה האווירה הנינוחה הרגועה והצלמים שיש בסטודיו של האולפנים המיוחדים אין מצב שלא יהיו לכם תמונות מושלמות כזוג. לכן לא לוותר לא להתפשר על הסטודיו של האולפנים המיוחדים.

 
קרא עוד על:
צילום אירועים
צילום חתונה

 

© 2019 כל הזכויות שמורות לאולפנים המיוחדים - צילום אירועים
BEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY