- בר/בת מצווה -

צילום בר/בת מצווה

 

זה נדמה כי רק אתמול חזרתם איתה מבית החולים והנה היום היא כבר חוגגת בת מצווה. הזמן עובר מהר ואיתו משתנים גם הסטנדרטים. אנו, באולפנים המיוחדים, מבינים זאת ומספקים לכם חבילה כוללת עבור צילום בת מצווה של בתכם הן לאירוע והן לצילומי "הבוק" וסרטון המצגת לאירוע עצמו .
אנו נארח את כלת הבת מצווה בסטודיו המאובזר שלנו ליום צילום ונפיק עבורה בוק מקצועי. הקו המנחה שלנו בצילום בת מצווה הוא לזרום עם כלת בת המצווה ולתת דגש על זוויות צילום מחמיאות, קצב צילום נעים והנוחות שלה. את התמונות ניתן יהיה לערוך כבוק ואו אלבום מקצועיים או לשלבם במצגת אשר תוצג במהלך האירוע. את צילומי בת המצווה אשר נערכים בסטודיו אנו נצלם כמה שבועות קודם לאירוע בת המצווה על מנת לאפשר מספיק זמן ליצירת "בוק" ואו מצגת.

 

בצילום אירוע הבר מצווה אנו ננציח רגעים מרגשים וחד פעמיים בסגנון הייחודי של האירוע שלכם ונייצר עבורכם תמונות שמתעדות רגעים אלו לשנים רבות. בעת צילום אירוע הבר מצווה צוות הצילום יהיה לא מורגש וזאת על מנת לאפשר לאירוע להתנהל בקצב ובדינאמיקה שלו. כל אירוע הוא ייחודי ואנו מאמינים כי על מנת לקבל צילום בת מצווה איכותי ואותנטי עלינו להיות בלתי מורגשים במהלך האירוע כולו, לא לכם, בעלי האירוע ולא לאורחים וזאת על מנת לא לפגוע באוטנטיות ובייחודיות של האירוע שלכם. צוות הצילום של אירועי בר המצווה שלנו הוא צוות מנוסה אשר ישמח להתמודד עם כל אתגר אשר תביאו בפניו, בין אם זה זוויות צילום מאתגרות או לוקיישנים ייחודיים ושונים.

 

לרשותכם גם עומדת מחלקת וידאו מנוסה ועדכנית אשר תפיק עבורכם סרטון קצר לאירוע עצמו. כל אנשי הסטודיו שלנו מקפידים להתעדכן בכל הטרנדים הכי חמים ונכונים של עולם הצילום בת מצווה, וידאו והאירועים מה שמבטיח לכם ולכלת בת המצווה סרטון מגניב ועדכני, כזה שעדיין לא נראה אצל אף אחת מהחברות שלה. סרטון ייחודי רק לה אשר משקף אותה ואת הרצונות שלה. כל שירותי הוידאו משלב כתיבת התסריט ועד עריכת הסרטון נעשים אצלנו בסטודיו על ידי צוות מקצועי ומיומן שחי ונושם את העולם המקצועי של הפקת סרטוני אירועים.
 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ההודעה שלך

דפים

צלמי האולפנים המיוחדים –  בעלי הידע הטכני והמקצועי הנרחב ביותר ובעלי העין החדה ביותר. צילום אירועים איכותי דורש זריזות וחדות עין, לתפוס את הרגע הנכון ולהנציח אותו עבור הלקוח בצורה הטובה ביותר. בתור צלמי אירועים מנוסים אנו יודעים ומעריכים את "הרגע", את המחווה הקטנה והכמעט בלתי מורגשת, את החיוך, ואת הקסם של "הרגע" שלא יחזור.