איך לבחור צלם חתונה לאירוע שלכם

  תמונות  במהלך  צלומי החוץ לפני החתונה

בחרתם את התאריך ,בחרתם את האולם שבו תתחתנו ועכשיו אתם צריכים לבחור צלם לאירוע שלכם . כיצד תעשו זאת?
הרי את האולם יכולתם לראות, את העיצוב באולם גם כן. אך את העבודות של הצלם תוכלו לראות רק לאחר האירוע, ולכן המשימה אינה פשוטה כלל...אנחנו באולפנים המיוחדים דואגים לכך שהמשימה לבחירת צלם לחתונה שלכם תהיה קלה יותר עבורכם.
כאשר תגיעו לאולפנים המיוחדים תוכלו לראות שאנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוחות שלנו.
אנחנו נציג בפניכם דוגמאות של צילומי אירועים תמונות וסרטי חתונה וזוהי דרך מעולה להתרשם מעבודת הצלם ומאיכות

הצילום שלנו, ומהמיוחדות בעריכה שקיימת באולפנים המיוחדים בזכות העורכים המנוסים והמקצועים וציוד העריכה המשוכלל.
על מנת להקל עליכם את הבחירה אנחנו באולפנים המיוחדים מציעים ללקוחותינו צילומי ניסיון, אנחנו חושבים שהצילום של האירוע שלכם יהווה את המזכרת הטובה והחשובה ביותר מהאירוע שלכם, ובעזרת צילומי הניסיון תוכלו לקבל טעימה כיצד יראה צילום האירוע שלכם.

בפגישה עצמה נציג בפניכם את האלבומים הדיגיטלים המעוצבים והמיוחדים תוכלו להתרשם ממגוון הקנבסים אותם אנו מציעים ללקוחותינו. כבר במהלך הפגישה אתם גם תתרשמו מהתוצאה הסופית אותה תוכלו לקבל מהאולפנים המיוחדים לאחר צילום האירוע שלכם.

כאשר מדברים על צילום אירועים האולפנים המיוחדים בעלי ניסיון רב בתחום וחשוב לנו להסביר לכם על כל אפשרויות הצילום על צלם הסטילס, צלם הווידיאו וצלם הרחף. צלמי הסטילס באולפנים המיוחדים יצלמו את האירוע שלכם בתשומת לב מירבית צלמי הסטילס, באולפנים המיוחדים בעלי נסיון מקצועי,עם המון סבלנות, ודייקנות ובעלי ציוד מקצועי ומשוכלל ביותר.

צלם הסטילס מגיע לסלון כלות ומלווה אתכם לאורך כל היום כך שאינכם מחליפים צלם באמצע האירוע הדבר חשוב כי כבר נוצרה כימיה ביניכם לבין הצלם וכבר אחרי ההיכרות אתם מרגישים נינוחים וזורמים.
צלם החתונה מתעד ומצלם את האירוע שלכם מקבלת הפנים ועד סוף האירוע. צלמי הווידיאו של האולפנים בעלי נסיון וידע נרחב. בצילומי חתונה הציוד של צלמי הווידיאו HD/DV הוא מהמשוכלל ביותר והמצלמות בעלות חיבור סאונד ישירות לDj כך שאיכות השמע בצילום האירוע שלכם תהיה מעולה.בנוסף לצלם הסטילס וצלם הווידיאו שיצלמו את האירוע שלכם עליכם לבחור גם האם אתם מעונינים בצלם רחף. מצלמת הרחף מותקנת ע"ג מנוף הנשלט ע"י צלם הרחף מקצועי ובעל קורדינציה מעולה. הצילום ברחף מאפשר לכם אפשרות לראות מכל זווית אפשרית את האירוע שלכם ותוך כדי ריחוף מעל הקהל על מנת לתעד ולצלם את כל הרגעים החשובים מהאירוע שלכם.

בנוסף לכל צילומי האירוע שלכם אנו באולפנים המיוחדים מאפשרים לכם, הזוג לקבל תמונות שלכם מצילומי החוץ והסטודיו שיוקרנו על מסכים באולם. באפשרותכם לבחור להראות לאורחים שלכם באירוע את קליפ הסטודיו /צילומי הרטרו אותם ביצעתם באולפנים המיוחדים בקליפ הסטודיו ייראו האורחים וגם אתם בפעם הראשונה את הביצוע שלכם לשיר שבחרתם עוד בימי הרווקות.

בצילומי הרטרו אתם והאורחים תוכלו לראות כיצד אתם הזוג יכולתם להיראות בתקופת לואי ה- 16 הקליפים מעוררים תגובות נדהמות מהאורחים וגם מכם. לאחר כל זאת ממשיכה המסיבה, וצוות הצילום שלנו ממשיך לתעד ולצלם את האירוע שלכם. כשבוע לאחר שצילמנו את האירוע שלכם נתקשר שתבואו לקחת את דיסק עם בחירת התמונות עכשיו אתם רק צריכים לבחור את התמונות לאלבומים ומכאן אנו באולפנים המיוחדים דואגים לכל הפרטים הקטנים. על מנת שאתם תקבלו את התיעוד הטוב ביותר של האירוע שלכם.
 

קרא עוד על:
צילום ניסיון לחתונה
צילום אירועים

© 2019 כל הזכויות שמורות לאולפנים המיוחדים - צילום אירועים
BEAUTIFUL WEB
TECHNOLOGY